Op 29 november 2017 is het 1e  definitieve bestuur formeel gekozen door de Federatieraad.

Naam Email Opmerking
Eint Ockels
Voorzitter
voorzitter@fasv.nl
Erik Triemstra
Vice-voorzitter
vicevoorzitter@fasv.nl
Koos Graniewski
Secretaris
graniewski@planet.nl
Paul van Vliet
Penningmeester
penningmeester@fasv.nl
Marianne Vrielink-v.Dam
Bestuurslid
hmvrielink@hotmail.com
Rein van Dijk
Bestuurslid
r.dijk200@upcmail.nl
Max Meiboom
Bestuurslid
meiboom13@kpnmail.nl

 

Voor opmerkingen en vragen kunt u terecht bij ons contactformulier