Federatieraad FASv

V.l.n.r. : Dhr. J.W. Meerdink, Dhr. B.W. Groenewold, Dhr. K. Woltermann, Dhr. J. Legierse, Dhr. J.H. de Boed, Dhr. P. Dobbe, Dhr. P. Peperkamp, Mevr. I. van den Akker, Dhr. D. Appeldoorn, Mevr. A.G.M. van Loon, Dhr. A. Aardema, Dhr. J. van der Wal, Dhr, B. Keus, Dhr. H.C. Achterberg, Dhr. T. de Wildt mist op de foto.

Verslag installatie federatieraad ->

Provincie Afgevaardigde Telefoonnummer Email
Drenthe A. Aardema
D. Appeldoorn
0591-381946
0592-460003
aa.aardema@gmail.com
d.appeldoorn@ziggo.nl
Flevoland Vacant
Vacant
   
Friesland (Fryslân) A. van der Wal
Vacant
0513-435818
Vacant
walvanderag@kpnmail.nl
Vacant
Gelderland B.W. Groenewold
J.W. Meerdink
06-14236045
0315-840044
b.groenewold8@upcmail.nl
j.w.meerdink@chello.nl
Groningen T. de Wildt
W.
U. A.  Alberda van Ekenstein
06-44338165
0594 64 28 35
tdewildt@kpnmail.nl
maralgro@planet.nl

Limburg Jan de Bree
Jan Schipper
077-3546587
06-39121012
jpmdebree@gmail.com
janmschipper@gmail.com
Noord-Brabant J. Legierse
Vacant
06-51316966
Vacant
kontech@ziggo.nl
Vacant
Noord-Holland Jan Sanders
Jan Kers
035-5316079
06-82045484
jan.sanders@dutch.nl
hja.kers@quicknet.nl
Overijssel I. van den Akker
A.G.M. Loon – van Eijck
06-54607006
0570-653246
inez@ovoldemarkt.nl
jagm.van.loon@concepts.nl
Utrecht B. Keus
H.C. Achterberg
033-4946133
030-2764330
bkeus01@ziggo.nl
h.c.berg@ziggo.nl
Zeeland Vacant
Vacant
   
Zuid-Holland J.H. de Boed
P.G.S. Dobbe
0187-651590
0172-437722 
deboed.advies@hotmail.com
p-dobbe@hetnet.nl

Voor opmerkingen en vragen kunt u terecht bij ons contactformulier